Kursy, szkolenia, zajęcia, pomoc

Pokój 308 - absolwenci ZSŁ

 

  teatr młodych Zobacz jak gra Teatr Młodych!

________________________________________________________________________________

Tomek                                                                                                     2010-12-01

Z radością informujemy Was, że Tomek Dacka z klasy IV C został stypendystą "Programu pomocy stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych na rok szkolny 2010/2011". Gratulacje Tomek:)

 

Chopin na wodzie                                                                               2010-10-24

Zachęcamy Was do oddania głosu w plebiscycie na najciekawszą instalację w ramach Międzynarodowego Konkursu Chopin na wodzie Gdańsk 2010. Oświetlenie do jednej z rzeźb zostało przygotowane przez Radka Piotrowskiego z naszej szkoły. Jest to instalacja "Pięciolinie Chopina" pływająca przy Zielonym Moście, której autorem jest kolega Radka Paweł Szczepański.

Przemek                                                                                                2010-10-21

Jeszcze nie pogratulowałyśmy Przemkowi Słowińskiemu z kl. IV H otrzymania stypendium Prezydenta Miasta Gdańska za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2009/2010. Przemek, gratulujemy!

 

Nasi kandydaci do stypendiów                                                      2010-06-28

Jak co roku, wytypowaliśmy kandydatów do stypendiów przyznawanych za osiągnięcia w bieżącym roku szkolnym. Tym razem wnioskowaliśmy o przyznanie stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Tomka Dacki z kl. III C, stypendium Prezydenta Miasta Gdańska dla Przemka Słowińskiego z kl. III H oraz o stypendia unijne dla młodzieży szczególnie uzdolnionej dla Tomka Dacki i Przemka Plichty z kl. I H. Teraz pozostaje nam trzymać kciuki:)

 

Wygrani tego roku!                                                                            2010-06-25

Tomek Dacka z III C (5,33), Piotr Krawiec z III A (5,28) i Dawid Lewsza z I C (5,06) to nasi wygrani roku 2009/2010 w konkursie na najwyższe średnie ocen:) Najlepszą frekwencją pochwalić się mogą: Damian Rybarczyk z kl. I C (100%), Ala Pabin z kl. I G i Mariusz Karolonek z kl. I D.

 

 

Janek                                                                                2010-06-19

Z ogromną radością informujemy Was, że Janek Kwapisiewicz z klasy I C, był członkiem grupy, która zajęła I miejsce w Odyseii Umysłów 2010 r. Tegoroczna edycja odbyła się na Michigan State University w Stanach Zjednoczonych. Prezentację Janka i jego grupy ze Stanów możecie zobaczyć na stronie: http://www.youtube.com/watch?v=8-dfNUOimoE, a tu filmik z Panoramy informujący o ich zwycięstwie: http://www.tvp.pl/gdansk/aktualnosci/spoleczne/zwyciezcy-odysei-umyslow-wrocili-do-polski/1906422/relacja-karoliny-raszei/1906435 i wywiad radiowy: http://www.radiownet.pl/radio/wpis/6256/ Janek, gratulujemy!

 

 

Gratulujemy jeszcze raz                                                      2010-05-23

 

Zapraszamy Was do zapoznania się z artykułem dotyczącym pomysłów na biznes nagrodzonych w konkursie "Gdynia Nowych Możliwości". Jednym z laureatów jest Mariusz Makowski z naszej szkoły. Jeszcze raz gratulujemy! http://gdynianka.pl/article/show/artykul/88

 

Nagrody Prezydenta Miasta Gdańska                                          29.08.2009

 

Wydział Edukacji Urzędu Miasta Gdańska informuje, że wręczenie dyplomów szczególnie uzdolnionym uczniom szkół ponadgimnazjalnych za rok 2008/2009 odbędzie się 16 września 2009 r.

Wiadomością tą powinni zainteresować się przede wszystkim Łącznościowcy: Dawid BąkMaciek Makarski, bo to oni zostali wyróżnieni i otrzymają dyplomy z rąk Prezydenta Miasta Gdańska Pawła Adamowicza:)))

 

Wręczenie dyplomów odbędzie się o godz. 12.00 w Sali Obrad Biura Rady Miasta Gdańska (pok. 204, piętro I), ul. Wały Jagiellońskie 1.

Więcej informacji u pedagoga lub p. Renaty Piskozub. Gratulujemy!

 

Znowu jesteśmy dumni                                                                    16.06.2009

Tym razem podziękowania przesłał p. Andrzej Jachnik, dyrektor Państwowych Szkół Budownictwa im. Prof. Mariana Osińskiego w Gdańsku dla:

Adama Dybowskiego z kl. II F

Kamila Lidzbarskiego z kl. I C

Pawła Miotke z kl. I D

Maćka Potrackiego z kl. III D

Damiana Witt z kl. III D

Dyrekcja szkoły wyraża wdzięczność chłopakom za uświetnienie występem muzycznym festynu z okazji „Święta Sportu Szkolnego” w ich szkole.

 

 

Kolejne podziękowanie                                                 2.05.2009

 

I znowu możemy się pochwalić 'naszym człowiekiem' :)

Tym razem jest nim Michał Stefanowicz z klasy I C.

 

 

 

Podziękowanie                                                               15.02.2009

 

Miło jest otrzymywać listy, takie jak ten, od Pani Mirosławy Kowal Dyrektor Zespołu Szkół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 2 z oddziałami integracyjnymi w Gdańsku. W swoim piśmie Pani Kowal informuje nas, że Mikołaj Tychowski (kl. III C) „poprowadził w sposób profesjonalny i nieodpłatnie dyskotekę karnawałową dla uczniów”. Wyraża też słowa uznania za aktywność społeczną i bezinteresowność podejmowanych działań przez naszych uczniów:)

Do listu załączone zostało podziękowanie dla Mikołaja:)

 

 

Dzieci dziękują Łącznościowcom!                                10.12.2008

W zeszłym tygodniu uczniowie klasy III C:

 

Adrian Walczak

Marcin Borodzicz

Mateusz Bystry

Michał Kosierakiewicz

 

otrzymali z rąk dyrektora szkoły Pana Marka Hartmana specjalne Podziękowania przysłane dla nich przez Klub Przyjaciół Dzieci Neptuna. W ten sposób dzieci chciały wyrazić swoją wdzięczność za poświęcony im czas (zorganizowanie im wycieczek w ramach programu Life Skills) i pogratulować im 'pomysłowości oraz zmysłu organizacji'.

 

 Dzieci dziękują Łącznościowcom.

 

My też gratulujemy:)

____________________________________________________________________________

Nasi najlepsi!

Z ogromną radością informujemy, że aż 7 uczniów naszej szkoły otrzymało stypendium Prezydenta Miasta Gdańska dla szczególnie uzdolnionych (za osiągnięcia z zeszłego roku szkolnego)! A są to (kolejność alfabetyczna):

 

Dawid Bąk kl. IV B

Tomasz Bykowski kl. IV A

Piotr Grzechynia kl. IV B

Szymon Kąkol kl. IV B

Michał Król kl. IV B

Daniel Kurszewski kl. III C

Mirosław Piotrowski – już absolwent

Laureatom gratulujemy!

Jednocześnie informujemy, że dyplomy uczniom wręczy Prezydent Miasta Gdańska Paweł Abramowicz. Uroczystość wręczenia odbędzie się 8 września 2008 r. o godz. 11.00 w Wielkiej Sali Wety Ratusza Głównomiejskiego w Gda-

ńsku przy ul Długiej 14. Mile widziana będzie obecność rodzin laureatów.

 

Fotogaleria z uroczystości:

 

Dawid Bąk Tomasz Bykowski Piotr Grzechynia Szymon Kąkol Michał Król Daniel Kurszewski Mirosław Piotrowski   Dawid Bąk Tomasz Bykowski Piotr Grzechynia Szymon Kąkol Michał Król Daniel Kurszewski Mirosław Piotrowski

Wymiana Międzynarodowa w ramach Programu Life Skills

W lipcu 2008 r. nasi byli już uczniowie Karol Biczkowiski i Michał Wiśniewski wzięli udział w Wymianie Międzynarodowej jako reprezentanci uczestników Programu Life Skills – Terning Umiejętności Społecznych. Spotkanie zostało zorganizowane przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży w Warszawie.

Karol i Michał mieli możliwość poznać uczestników (i uczestniczki;) Programu z Węgier, wymienić się doświadczeniami i uwagami, ale przede wszystkim miło spędzić czas:) Wystarczy spojrzeć na zdjęcia:

Wymiana Life Skills Złote Tarasy Dworzec Warszawa  Wymiana Life Skills Lina  Wymiana Life Skills W Kręgu

Wymiana Life Skills Czołg  Wymiana Life Skills Z Uwagą  Wymiana Life Skills Zamiana Imion

______________________________________________________________

Daniel Kurszewski kl. II C

Srebrny medal

w XI Mistrzostwach Polski Juniorów do lat 18

w Trójboju siłowym

Wschowa, 07-09.12.2007 r.

_____________________________________________________________

Jeśli znasz kogoś, o kim powinniśmy tu napisać wyślij informację na adres ewagajowiak@gmail.com, a my skontaktujemy się z tą osobą.

Lider Media - Websites design